Видео: „За влакно“ и избега на смртта од раце


Една жена на електричен моторцикл едвај куртули жива глава и избегна судар со камион, откако се обиде да премине на црвено светло на улица во градот Нингбо на истокот од Кина.

Кога камионот се обиде да ја избегне, таа успеа да скокне и да се спаси. За среќа несреќата помина без жртви, но нејзиниот моторцикл остана да лежи на улица поделен на илјада парчиња.

 

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1