Tag Archives: nakova

Фото: Накова се истетовира – арно ама го утна англискиот

  Александра Накова е постојано во центарот на вниманието – секогаш ги изненадува фановите, па така и овој пат.  Накова се истетовира.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1