Фото: Накова се истетовира – арно ама го утна англискиот


 

Александра Накова е постојано во центарот на вниманието – секогаш ги изненадува фановите, па така и овој пат.  Накова се истетовира.

Арно ама, тетоважата е полна со ГРЕШКИ!!!

Фотографијата ја објави српски свет, а ја пренесе порталот бркај работа. Накова си истетовирала цитат на Лејди Гага кој гласи:

„People will always talk, so lets give them sumthin to talk about.“

Но на тетоважата на Накова некој ја утнал работата. Па кај Накова стои следното –

„People is awlays talk so lets give them sumthin to talk about“.

Ахххх тој англиски 🙂

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1