Tag Archives: tetovaza

Криминалец истетовиран на очното јаболко (Фото)

Криминалецот Џејсон Барнум (37) е осуден за грабеж на куќа и кражба на автомобил за да купи хероин, а обвинет е за обид за убиство на полицаец. Во целиот случај дополнително го сврте вниманието на јавноста заради тетоважата што ја има на целото лице, главата и на очното јаболко на десното око.

______________________________________________________________________________________________________

Фото: Накова се истетовира – арно ама го утна англискиот

  Александра Накова е постојано во центарот на вниманието – секогаш ги изненадува фановите, па така и овој пат.  Накова се истетовира.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1