Tag Archives: aleksandra

Потресна изјава на мајката на убиената Александра

-Зошто ќерко баш ти? Што си згрешила? Зошто не ме уби мене наместо неа? – ова се лелеците над ковчегот од мајката на убиената Александра која денеска беше погребана на гробиштата во Поповац.

______________________________________________________________________________________________________

Нови разводи – Мелани Грифит и Антонио Бандерас, Бора Чорба – парите главни

Холивудските парови се разведуваат како да менуваат чорапи. Прво Деми Мур и Ештон Качер, па Џони Деп и Ванеса Паради, по нив Том Круз и Кејти Холмс. Најновиот развод на црвениот тепих е шок за сите.

______________________________________________________________________________________________________

Фото: Накова се истетовира – арно ама го утна англискиот

  Александра Накова е постојано во центарот на вниманието – секогаш ги изненадува фановите, па така и овој пат.  Накова се истетовира.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1