Нови разводи – Мелани Грифит и Антонио Бандерас, Бора Чорба – парите главни


Холивудските парови се разведуваат како да менуваат чорапи. Прво Деми Мур и Ештон Качер, па Џони Деп и Ванеса Паради, по нив Том Круз и Кејти Холмс. Најновиот развод на црвениот тепих е шок за сите.

Мелани Грифит и Антонио Бандерас

 ” Enkvajer” во најновиот број пишува дека Мелани Грифит и Антонио Бандерас се на чекор до развод. На Мелани и дошле преку глава неверствата на Антонио, а магазинот успеал да ја фотографира без бурма на раката.

,, Тоа ќе биде многу ,,гаден,, развод – во прашање се многу пари 50 милиони долари, изјавила за “Enkvajer” пријателка на глумицата.

Мелани била во хаос. Нејзината криера е завршена, а на Антонио е во подем, да не споменувам дека тој е љубовта на нејзиниот живот, вели изворот.
Мелани и Антонио се во брак од 1996. и ја имаат ќерката Стела.

Се разведе Бора Чорба – немал веќе пари за младата и незаситна жена

52 годишниот Бора Чорба се разведе од 26 години помладата сопруга Александра. Според пријателите на Бора младата жена била алчна за пари, а Бора неможел веќе да дава колку што таа сакала.

,, Александра на почетокот беше задоволна и многу позитивно влијаеше на Бора, но потоа бараше се повеќе и повеќе. Сакала викендица во Рудник, козметички салон на Дедиње итн. Бора дури го пордал и станот за да го отплаќа кредитот, а се скара и со децата кои беа против тоа расипништво,, изјавил близок пријател на бора за српски курир.

Под притисок на децата, а и беспарицата кавгите биле се поголеми. На крајот Александра поднела барање за развод.

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1