Tag Archives: ниш

Исповед на порно глумица од Ниш: Моите родители се уште не прифатиле дека порнографијата доаѓа и во Србија

Ивана Славковиќ од околината на Ниш која долго време работи како порно глумица под името „Чери Кис“, а српската јавност ја запознала по нејзиното учество во реалното шоу „Парови“.

______________________________________________________________________________________________________

Трагедија во Ниш! Татко ја убил болната ќерка бидејќи не можел повеќе да се грижи за неа

Со три истрели од пиштол вечерва во Ниш била убиена С.Џ.(35), а како што пренесува „Блиц“, за убиството виновен е нејзиниот татко.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1