Исповед на порно глумица од Ниш: Моите родители се уште не прифатиле дека порнографијата доаѓа и во Србија


Ивана Славковиќ од околината на Ниш која долго време работи како порно глумица под името „Чери Кис“, а српската јавност ја запознала по нејзиното учество во реалното шоу „Парови“.

Случајно додека била во нејзиниот роден град за српските медиуми раскажала како нејзините родители реагираат на „професијата“ од која таа заработува.

Атрактивната русокоса изјавила дека своето прво сексуално искуство го имала на 16 години и дека во порно индустријата влегла кога наполнила 18 години.

– Оваа работа е глумење без ни трошка емоции. Со оглед на тоа дека јас сум актерка, актерите ги сметам за мои колеги. Тоа е логично бидејќи кога ќе се вклучат камерите, рефлекторите, актерот почнува да ја игра својата улога, без разлика каква е таа и кој ја напишал, изјавива Ивана која зад себе има околу 50 порно филмови.

Девојката од Ниш исто така изјавила дека пораснала во конзервативна средина и дека нејзините родители не можеле да го прифатат нејзиниот избор на професија.

– Сите гледаат порно филмови и секогаш таа актерка е нечија сестра или ќерка. Моите родители планираа да завршам медицина и да станам докторка, но мојот живот е исклучиво моја работа. Родителите тешко го прифаќаат тоа за своето дете. Моите се уште не го сфаќаат тоа но порнографијата доаѓа и кај нас. Па така сигурна сум дека набрзо се ќе биде поинаку, изјавува Ивана.

Таа ја искористила својата можност дури и да им даде совет на луѓето кои се во брак, секако во врска со сексот.

– Тоа е потреба на сите, но токму поради затвореноста луѓето не разговараат меѓусебно на таа тема, што кого возбудува или кој што повеќе сака, и мислам дека со тоа многу бракови би се освежиле и многу врски би траеле подолго, објаснува порно глумицата од Ниш.

 

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1