Tag Archives: porno

Видео: Мајка и ќерка – Ѕвезден порно дует

Нов порно дует на сцената наречен „Sexxxtons“. Станува збор за две жени кои се единствени во една работа – тие се мајка и ќерка.

______________________________________________________________________________________________________

Што ли ќе кажат шефовите на ова? Порно филмови најмногу се гледаат во текот на работното време

Верувале или не, порталите за возрасни имаат најголем број посетители во периодот од девет часот наутро до 17 часот попладне, а истражувањата покажале дека поголем број од корисниците на порнографските содржини гледаат од својата канцеларија.

______________________________________________________________________________________________________

Оглас: Бараат македонки за порно филм – за 175 евра мора да покажат што знаат во сексот ?!? (Фото)

За да ја добиете работата треба да снимите порно клип со газдите и да демонстрирате што умеете во сексот ?!?!?!

______________________________________________________________________________________________________

Хулк Хоган сними порнич со жената на најдобриот пријател (ВИДЕО/ФОТО)

На веб страната, Gawker се појави порно снимката на која се Хулк Хоган и Хедер Клем која е поранешна сопруга на најдобриот пријател на Хулк.

______________________________________________________________________________________________________

Проститутки уценувале свештеник со порно клип

  Три проститутки смислиле начин како лесно да дојдат до големи пари. Уценувале 73 годишен свештеник со порно клип. Тој порано бил нивен муштерија, и при една посета девојките го снимиле видео клипот.

______________________________________________________________________________________________________

Го киднапирале зошто личи на „Садам“ за да снимаат порнич

Еѓипјанин кој личел на Садам Хусеин доживеа бизарен инцидент. Мохамед Бишр од Александрија со години доживува непријатности заради неговиот речиси идентичен изглед, кој потсетува на поранешниот ирачки диктатор.

______________________________________________________________________________________________________

СЕ СНИМА ПРВИОТ ПОРНО – ФИЛМ ВО СЛОВЕНИЈА – девојче ги гледало тетките од тераса

Извиднички во порно филм кампуваат со својот водич и неговата строга помошничка.

______________________________________________________________________________________________________

Поради овој човек застана работата на порно индустријата во Калифорнија!

Секоја епидемија има нулта пациент. Во случајот во кој сифилисот кој се прошири помеѓу порно актерите и актерките до таа мера шро во Јужна Калифорнија се одложи работата на порно индустријата, тој пациент е Мистер Маркус.

______________________________________________________________________________________________________

Исповед на порно глумица од Ниш: Моите родители се уште не прифатиле дека порнографијата доаѓа и во Србија

Ивана Славковиќ од околината на Ниш која долго време работи како порно глумица под името „Чери Кис“, а српската јавност ја запознала по нејзиното учество во реалното шоу „Парови“.

______________________________________________________________________________________________________

Студент преку оглас бара работа kако порно глумец

Б.К. (25) од Осјека дал крајно несекојдневен оглас. Имено единствена желба на овој млад човек му била да стане порно глумец.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1