Видео: Мајка и ќерка – Ѕвезден порно дует


Нов порно дует на сцената наречен „Sexxxtons“. Станува збор за две жени кои се единствени во една работа – тие се мајка и ќерка.

Всушност, мајката Моника (56) и ќерката Џесика (22) одлучиле заедно да започнат бизнис така што отвориле порнографска страница на која сцените со секс ги снимаат заедно.

Нивниот сајт постои веќе една година, а неодамна го објавиле и своето прво DVD.

И додека многумина би се посомневале дека станува збор за уште еден трик, новинарите од Хуфингтон Пост откриле дека всушност двете жени навистина се во сродство, а на нивните Фејсбук профили може да се откријат и по малку вознемирувачки семејни фотографии кои го докажуваат токму тоа.

Тие пак, својот бизнис потег го оправдуваат со фактот што иако снимаат сцени во иста просторија, никогаш не се впуштаат во инцесуидни односи и никогаш не се допираат.

– Немаме проблем со тоа двете да бидеме со исти мажи, но ние две никогаш не се допираме – изјавила Моника, а Џесика додала дека ваквите правила драстично го отежнуваат снимањето.

Со нив, меѓутоа, не се сложуваат психијатрите кои тврдат дека во овој случај станува збор за „емоционален инцест“.

Tags: , , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1