Tag Archives: majka

Француска глумица ја тужи својата мајка бидејќи ја сликала за „Плејбој“ кога имала само 11 години – Видео

Французинката Ева Јонеско позирала за Плејбој на само 11 годишна возраст и таа е најмладото лице чија фотографија е објавена на страниците на овој магазин за возрасни.

______________________________________________________________________________________________________

Со џип ја прегазила мајката на своето поранешно момче и му испратила порака „LOL“!

 

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Мајка и ќерка – Ѕвезден порно дует

Нов порно дует на сцената наречен „Sexxxtons“. Станува збор за две жени кои се единствени во една работа – тие се мајка и ќерка.

______________________________________________________________________________________________________

Ги продава сопствените органи за да го прехрани семејството и да плати за стан

Иако во Шпанија трговијата со органи е илегална и казнива, за која се добива казна и до 12 години затвор, една жена нуди дел од својот црн дроб, белодробно крило, рожница и бубрег во неможност да обезбеди средства за прехрана како и за кирија. 44 годишната самохрана мајка од Валенсија на оглас ги понудила своите […]

______________________________________________________________________________________________________

Како бебе мајката ја фрлила во оган – по 41 година собра сили да ја погледне во очи

Жена чија што мајка пред 41 година ја фрлила во запаливо ѓубре, неколку минути откако се породила, конечно имала можност да се соочи лице во лице со нејзината биолошка мајка и жената која што за малку ќе ја убиела.

______________________________________________________________________________________________________

Најплодната сурогат мајка на светот наскоро ќе го роди 13то дете

Најплодната сурогат мајка на светот, британката Карол Хорлок (45) повторно е бремена и за седум месеци ќе го роди 13то дете кое веднаш по раѓањето ќе биде предадено на неплоден италијански пар. Карол, која што има и две свои деца рекла дека е пресреќна што на еден пар кој нема деца ќе им овозможи да […]

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Тинејџер ја снимил мајка си додека месечари

Тинејџер кој на Youtube се потпишал како “stillsoundlyawake” поставил снимка од својата мајка која месечари. Жената е фатена во куњата како игра во ноќница и разговара со синот, а за цело тоа време спие.

______________________________________________________________________________________________________

Го терала 10 год син да провалува во куќи за да може да си купи дрога

Жена од Вашингтон заврши зад решетки, бидејќи го присилувала нејзиниот 10-годишен син да провалува по домови и да краде пари, за да таа може да си купи дрога.

______________________________________________________________________________________________________

Шест факти за Џенифер Кулиџ, мајката на Стифлер

Оваа актерката која денеска полни 51 година глумеше во огромен број на филмови и комични телевизиски серии, но за фановите на „Американска пита“ таа секогаш ќе биде посакуваната „Мајка на Стифлер“.

______________________________________________________________________________________________________

Бремена мајка со 2 годишна ќерка оди од контејнер до контејнер за да преживеат

Во центарот за хуманитарна помош во Нови Сад на врата тропнала трудна жена, која со себе ја носела и нејзината две годишна ќерка. Тие живеат во екстремна сиромаштија, објави весникот Нови Сад.

______________________________________________________________________________________________________

Шестгодишно девојче и кажала на полицијата ,,Мајка ми се обиде да ме убие,, – мајката е уапсена

Девојчето кое било најдено во креветот било целото во крв и и кажала на полицијата дека нејзината мајка се обидела да ја убие.

______________________________________________________________________________________________________

90 годишната мајка на Сталоне од пуста желба за младо тело личи на ЗОМБИ

Мајката на познатиот актер Силвестер Сталоне се појави на премиерата на неговиот нов филм Expendables 2 , а присутните останаа со подзината уста

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Сами во куќата: Мајката заборавила на децата поради секс со комшијата

Деца на возраст од 3 и 4 години и десет месечната Кристал, биле оставени четири часа сами во својата куќа, додека нивната мајка имала секс со комшијата.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Семеен бизнис, ќерката краде, мајката чува стража

Додека мајката го одвлекува вниманието на продавачката кон себе, нејзината ќерка успешно го краде мобилниот телефон.

______________________________________________________________________________________________________

Се помалку мајки ги дојат своите деца – нема замена за мајчиното млеко

Ова е Светска недела на Доењето на глобално ниво. Манифестации ќе има од 1 до 7 Август во повеќе од 150 земји под слоганот “Разбирање на минатото – план за во иднина.”

______________________________________________________________________________________________________

Прво бебе со 2 татковци без мајка

Бебето Тобиас кое е родено од сурогат мајка во Индија, е првото бебе на светот кое во матичната книга на родени во Буенос Аирес, Аргентинае заведено со двајца татковци, а без мајка.

______________________________________________________________________________________________________

Исчезна мајката на Мајкл Џексон – Семејството мисли дека е киднапирана

Мајката на починатата музичка легенда, Мајкл Џексон, 82-годишната Кетри Џексон и нејзината најстара ќерка Реби Џексон, била пријавени како исчезнати.

______________________________________________________________________________________________________

Мајка ги фрлила децата од 15 кат – и досадиле

Русинката Галина Рјабкова ги фрлила своите две деца од 15 спрат од зградата во која живееле во Москва. Потоа мирно се симнала пред зградата каде соседите ја задржале додека не дошла полицијата.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1