Видео: Сами во куќата: Мајката заборавила на децата поради секс со комшијата


Деца на возраст од 3 и 4 години и десет месечната Кристал, биле оставени четири часа сами во својата куќа, додека нивната мајка имала секс со комшијата.

По некое време децата излегле на улица, а сосетката која ги видела, веднаш повикала полиција.
Станува збор за Кристал Русо (24) од Флорида. Најстрашното од се е тоа што најстарото дете на улицата излегло држејќи го најмалото, чија пелена била мокра. Сосетката која што ги здогледала децата, веднаш ги прашала кај им е мајка им, а тие не знаеле што да одговорат.

Рекле дека четири часа се сами во куќата. Сосетката веднаш повикала полиција.
„Тоа што излегоа на улицата можело да биде фатално за нив. Среќа што ги забележав“, изјавила нивната сосетка Џоан Милер.
Полицијата ја уапсила Кристал под обвинение дкеа е неподобна мајка. Кристал ја признала вината, говорејќи дека во тој момент воопшто не размислувала.

Tags: , , , , ,

Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1