Tag Archives: seks

Париз, град на љубовта…И секс на плоштад

Еден млад пар фатен „на дело“, а нивното видео веднаш завршило на Јутјуб од каде се прошири и низ сите светски медиуми.

______________________________________________________________________________________________________

Кумановец снимал како има секс со малолетничка, а подоцна се фалел на другарите! – Заработил кривична пријава

Кривична пријава за производство и дистрибуција на детска порнографија поднела кумановската полиција против 27 годишниот М.Д кој во јуни 2012 година во својот дом повикал 16 годишно девојче со кое имал сексуален однос.

______________________________________________________________________________________________________

Го пријавила „силувачот“ бидејќи не ја задоволил

Едно интернет пријателство завршило со лошо за едно неименувано момче откако Линет Ли од Тенеси го обвинила за силување.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Не сме сигурни дали ова е вовед во „порнич“ или реклама за паста за заби

Австралиската компанија Quay пред неколку дена на пазарот ја промовираше својата нова реклама.

______________________________________________________________________________________________________

Десет причини зошто да имате редовен секс!

Во реалноста сексот е многу повеќе од експлозија на задоволство во спалната соба. Дознајте зошто сексот во една врска е важен и како со негова помош може да имате подобар живот.

______________________________________________________________________________________________________

Застанале воз додека се сексале на пруга!

Воз на југот од Шведска морал да го запре своето патување поради тоа што на пругата имало паркирано возило во кое еден млад пар лудо се сексал.

______________________________________________________________________________________________________

Оглас: Бараат македонки за порно филм – за 175 евра мора да покажат што знаат во сексот ?!? (Фото)

За да ја добиете работата треба да снимите порно клип со газдите и да демонстрирате што умеете во сексот ?!?!?!

______________________________________________________________________________________________________

Филипинците забраниле сајбер секс – казната е затвор и 6000 долари

Луѓето кои живеат на Филипини повеќе немаат право да си пишуваат еротски пораки на интернет ниту пак на веб камерите да разменуваат провокативни фотографии или порно снимки.

______________________________________________________________________________________________________

Третина од дамите признаваат: Поранешните во кревет се подобри од мажите

И покрај тоа што жените се свесни дека со поранешните партнери сексуалниот живот им бил подобар, истите воглавно не жалат што тој не им станал животен партнер, затоа што сопружниците имаат друг квалитет како верност, лојалност, и татковска љубов.

______________________________________________________________________________________________________

Сексот го продолжува животниот век, ве прави попаметен, спречува депресија

1. Го намалува крвниот притисок. 2. Го зајакнува имунитетот. 3. Согорува калории. 4. Го подобрува кариоваскуларниот систем. 5. Ја зголемува самодовербата. 6. Ја зголемува интимноста. 7. Ја намалува болката. 8. Го намалува ризикот од рак на простата. 9. Го спречува ризикот од инконтиненција. 10. Го подобрува спиењето.

______________________________________________________________________________________________________

После секое десетто перење на автомобилот гратис секс!?

Полицијата не открила кои биле најчестите муштерии но пет лица уапсила на лице место точно за време на моментите додека уживале во искористувањето на наградата за лојалноста.

______________________________________________________________________________________________________

Жената дава три интимни шанси, ако мажот не се покаже, не е Маж!

Три „интимни“ мига и се доволни на вашата партнерка за да оцени дали продолжувате и понатаму или испаѓате од игра.

______________________________________________________________________________________________________

Секс факти на модерното време!

,,дебелите мажи имаат подолг секс, просечно секс е два пати неделно, оралниот секс како лек за утринска мачнина итн,, Ова се медицински докажани факти поврзани со сексот.

______________________________________________________________________________________________________

Затвореник во Шутка фатен среде секс во затворското WC

Полицаец од затворот во Шутка морал да тропа на вратата на тоалетот во притворното одделение за да го прекине затвореникот кој неможел да издржи, а да не води љубов со својата свршеница која дошла во посета.

______________________________________________________________________________________________________

Словенечки рулет: губитникот си заминува со ХИВ вирус

Неидентификуван млад дечко, неодамна бил дел од специјално организираните оргии, а главниот двигател на адреналинот е што еден од учесниците во оргијата е инфицирани со ХИВ вирус.

______________________________________________________________________________________________________

Никогаш не е доцна: Се повеќе „сениори“ уживаат во секс

Најновите истражувања на шведските научници покажуваат дека се поголем број лица постари од 70 години уживаат во сексуалниот живот, со што посебно задоволни се жените.

______________________________________________________________________________________________________

Наместо на хот лајн – свртел во полиција и ја викнал полицајката на секс – уапсен е (Видео)

Триесет и две годишниот Американец Џошуа Басо е уапсен затоа што заѕвонел на бројот на итна служба и флертувал со полицајките.

______________________________________________________________________________________________________

Жените во Того – нема секс за мажите се додека претседателот не даде оставка

Жените во Того веќе некое време бараат оставка од претседателот Фауре Гнасингбе, но тој ни да трепне. Затоа одлучиле да стапат во едно неделен секс штрајк. Нема да им даваат на мажите се додека не даде оставка претседателот.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1