Наместо на хот лајн – свртел во полиција и ја викнал полицајката на секс – уапсен е (Видео)


Триесет и две годишниот Американец Џошуа Басо е уапсен затоа што заѕвонел на бројот на итна служба и флертувал со полицајките.

Џошуа завртел на службата за итни повици 911 дури седум пати и секој пат ги замолувал полициските службенички да дојдат во неговиот станот за да се забавуваат.

По неколкуте повици, униформирани лица навистина му затропале на врата, но на негова жалост тоа биле полицајци кои го привле поради злоупотреба на бројот за итни повици.
Ова не е прв пат да Басо да биде приведен поради ваков прекршок. Во 2009 година исто така бил уапсен поради сексуално вознемирување на операторките.

Tags: , , , , ,

Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1