Застанале воз додека се сексале на пруга!


Воз на југот од Шведска морал да го запре своето патување поради тоа што на пругата имало паркирано возило во кое еден млад пар лудо се сексал.

Машиновозачот на југот од Шведска на пругата за време на возењето забележал автомобил и ја запрел композицијата на возот бидејќи се уплашил мислејќи дека станува збор за маж кој сака да изврши самоубиство.

Неговиот шок бил уште поголем кога од возот здогледал млад пар кој сосема случајно се паркирал на пругата и се препуштил на секс.

– Луѓето кои паркираат автомобили близу пругата обично се крадци кои се во бегство или луѓе кои се обидуваат да извршат самоубиство, изјавил еден машиновозач за шведските медиуми.

Инаку машиновозачот кој поради паркираниот автомобил бил принуден да го застане возот им раскажал на медиумите како двајца млади во возилото разменуваат нежности незабележувајќи дека кон нив доаѓа воз кој за среќа застанал веднаш до возилото.

 

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1