Tag Archives: pruga

Застанале воз додека се сексале на пруга!

Воз на југот од Шведска морал да го запре своето патување поради тоа што на пругата имало паркирано возило во кое еден млад пар лудо се сексал.

______________________________________________________________________________________________________

Воз Скопје – Белград излетал од шините – нема возови за Србија

  Поради инцидент во кој товарен воз кој се сообраќал на релација Скопје – Белград излетал од шините, во прекин е железничкиот сообраќај со Србија.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1