Го пријавила „силувачот“ бидејќи не ја задоволил


Едно интернет пријателство завршило со лошо за едно неименувано момче откако Линет Ли од Тенеси го обвинила за силување.

Всушност двајцата се запознале на страната „Meetme.com“, а потоа и се сретнале. Бидејќи првиот состанок завршил добро, средбата ја повториле и овојпат завршиле во хотел. Според нејзините изјави, момчето тогаш ја силувал.

Поради некои нелогичности во исказот, полицијата повторно ја повикала Линет на разговор на кој дваесетиседумгодишната девојка признала дека приказната за присилен секс ја измислила бидејќи на тој начин сакала да ми се освети на момчето поради лошиот секс.

 

 

Share Button

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1