Tag Archives: siluvanje

Го пријавила „силувачот“ бидејќи не ја задоволил

Едно интернет пријателство завршило со лошо за едно неименувано момче откако Линет Ли од Тенеси го обвинила за силување.

______________________________________________________________________________________________________

Гадафи киднапирал и силувал девојки – имал полн харем жени ,,за силување,,

Моамер ел Гадафи, имал харем од киднапирани девојки, кои ги силувал кога и да посакал. Новинарка на француски весник „Монд“, Аник Кожан издала книга со наслов „Во харемот на Гадафи“ базирана на сведочења на жени кој биле дел од харемот за ,,силување,,

______________________________________________________________________________________________________

Двајца мажи од Косово силувале 13 и 14 год девојчиња во Улцињ

  Двајца мажи од Косово се уапсени под сомнение дека силувале две малолетни девојки во Улцињ. Девојките биле дел од школска тура на одмор во летувалиштето, едната е од Германија, а другото девојче од Полска

______________________________________________________________________________________________________

Дедо си ја силувал малолетната внука во Кривопаланечко

61 – годишен жител од кривопаланечкото село Конопница е уапсен дека извршил полов напад врз малолетното девојче. Според МВР, грозоморниот чин го пријавил соседот.

______________________________________________________________________________________________________

Видео: 20 мажи силувале девојка во Индија – полицијата не мрднала со прст

Група од 20 мажи нападнале девојка која излегувала од дискотека во GUVAHATI Индија. Девојката била буквално линчувана – ја влечеле за коса, ја шутирале и на крајот ја силувале.

______________________________________________________________________________________________________

МВР: 3-ца силувале французинка во Скопје – и ставиле дрога во пијалокот во Колосеум

  Настанот се случил во саботата во раните утрински часови во близина на скопската дискотека Колосеум.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1