Париз, град на љубовта…И секс на плоштад


Еден млад пар фатен „на дело“, а нивното видео веднаш завршило на Јутјуб од каде се прошири и низ сите светски медиуми.

Париз го бие глас како град на љубовта, створен за романтични души, град кој мора да го посетите во друштво со саканата. Но, дознавме дека љубовта понекогаш е толку голема што поединци се одлучуваат и на поинтимни средби.

Еден млад пар е фатен „на дело“ и тоа на улица. Романтично во секој случај не е, но совршено се вклопува во тренд на објавувањето на видео записи на кои се запишани многу „секс“ ситуации на јавни места.

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1