Кумановец снимал како има секс со малолетничка, а подоцна се фалел на другарите! – Заработил кривична пријава


Кривична пријава за производство и дистрибуција на детска порнографија поднела кумановската полиција против 27 годишниот М.Д кој во јуни 2012 година во својот дом повикал 16 годишно девојче со кое имал сексуален однос. Истиот го снимил со дигитален фотоапарат, а откако раскинал со девојчето со снимениот материјал им се фалел и им го покажувал на своите другари.

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1