Видео: Не сме сигурни дали ова е вовед во „порнич“ или реклама за паста за заби


Австралиската компанија Quay пред неколку дена на пазарот ја промовираше својата нова реклама.

А доколку до сега сте се навикнале на фактот дека сексот најдобро го продава производот, оваа еклама сепак заминала малку подалеку. И ни малку не е лоша, всушност, дури е и прилично духовита. Како се составени секс сцените, разочарувачкиот „настап“ на мажот, хумор и паста за заби – проверете го видеото!

Tags: , , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1