Видео: Со чекан му го „преуредила“ автомобилот на неверниот маж


Непозната црвенокоса девојка стана вистински хит во Бразил плагодарение на претставата која ја приредила на сред бел ден во елитниот дел Сао Паоло. Погледнете го ова шоу!

Бидејќи била бесна и вооружена, никој не се осуди да и пристапи и да и се доближи и да ја праша зошто тоа го прави, но може да претпоставиме дека повод за демолирање на автомобилот Хонда Акорд било неверство бидејќи само изневерена жена може да биде така разлутена.

 

Share Button

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1