Tag Archives: cekan

Видео: Со чекан му го „преуредила“ автомобилот на неверниот маж

Непозната црвенокоса девојка стана вистински хит во Бразил плагодарение на претставата која ја приредила на сред бел ден во елитниот дел Сао Паоло. Погледнете го ова шоу!

______________________________________________________________________________________________________

Со месарски чекан претепале геј на сред Белград

Полицијата на местото на нападот дошла за неколку минути но немало ни трага од напаѓачите, а по повик на полицијата на местото на инцидентот веднаш пристигнала итна помош која повредениот В.М. веднаш го префрлила во болница каде му била укажана лекарска помош по што настраданиот е пиштен на домашно лекување.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1