Видео: Семеен бизнис, ќерката краде, мајката чува стража


Додека мајката го одвлекува вниманието на продавачката кон себе, нејзината ќерка успешно го краде мобилниот телефон.

Оваа несекојдневна кражба ја забележа камерата во една продавница во еден кинески трговски центар. На знак на мајката девојчето веднаш се пушта во акција.

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1