Tag Archives: ќерка

Видео: Мајка и ќерка – Ѕвезден порно дует

Нов порно дует на сцената наречен „Sexxxtons“. Станува збор за две жени кои се единствени во една работа – тие се мајка и ќерка.

______________________________________________________________________________________________________

Фраерот кој не сакаше да се жени – сега со бебенце на слика – Роби Вилијамс

  Роби Вилијамс објави фотографија како ја држи два дена старата ќеркичка Теодора Розе – овој довчера заколнат ,,нежења,, кој тврдеше дека вечно ќе остане сам и ќе се забавува сега е во сосема поинакво светло.  

______________________________________________________________________________________________________

Трагедија во Ниш! Татко ја убил болната ќерка бидејќи не можел повеќе да се грижи за неа

Со три истрели од пиштол вечерва во Ниш била убиена С.Џ.(35), а како што пренесува „Блиц“, за убиството виновен е нејзиниот татко.

______________________________________________________________________________________________________

Ја оставиле двегодишната ќерка на аеродром бидејќи им се брзало за на одмор

Брачен пар од Полска викендов толку многу брзал за на летување, па едноставно го оставиле своето двегодишно дете на аеродром бидејќи му била истечена патната исправа.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1