Фраерот кој не сакаше да се жени – сега со бебенце на слика – Роби Вилијамс


 

Роби Вилијамс објави фотографија како ја држи два дена старата ќеркичка Теодора Розе – овој довчера заколнат ,,нежења,, кој тврдеше дека вечно ќе остане сам и ќе се забавува сега е во сосема поинакво светло.

 

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1