Фото: Еве како денес изгледа убиецот од промоцијата на Бетмен


 

James Holmes нема веќе портокалова коса. Ова е последна фотографија од него. Иако на суд се расправа дали свесно или не го сторил масакарот, овој поглед кажува се.

 

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1