СЕ СНИМА ПРВИОТ ПОРНО – ФИЛМ ВО СЛОВЕНИЈА – девојче ги гледало тетките од тераса


Извиднички во порно филм кампуваат со својот водич и неговата строга помошничка.

Во идилично опкружување на словенските Алпи во гратчето Шкофја Лока, Хрватките Алекса Вајлд (името во превод на македонски „Дивата Алекса“) и Тина Блејд се нашле во секс филм со словенските порно-диви Уршка Чепин, Ла Тоја и Сантана Блу и Србинката Чери Кис и порноглумецот Марсело Браво.

Девојките во порно-филмот што го режираше Макс Модиќ, глумеа непослушни извиднички. Летните празници ги поминуваат во кампот со својот водич, којшто го глуми Марсело и неговата строга помошничка, што ја глуми Уршка. Насловот на филмот е „Одиме по својот пат“.

Девојките се воодушевиле од „алатот“ на Марсело, и во филмот го докажуваат тоа. Бујните гради и „жешки“ лезбо-сцени воопшто не недостасуваат во филмот, така што во филмот ќе уживаат и оние кои сакаат да гледаат девојки во акција. Интересен е и моментот, каде Ла Тоја си игра со крањските колбаси.

Ивана Славковиќ(19), позната како Чери Кис, за словенскиот портал Сиол рекла дека сите што ќе се одлучат да го гледаат филмот, ги очекува пријатно изненадување.

-Ќе видите многу пози, за кои никогаш не би се одлучиле и самите, зашто многу се тешки и многу бараат – рекла Ивана.

Ивана ја одложила пензијата, зашто сака да сними порно-филмови

Славковиќ во април рекла дека се повлекува од порно-индустријата, бидејќи на нејзините родители им било незгодно кога дознале нивните сограѓани со што се занимава ќерка `им. Сепак, одлучила да ја одложи пензијата.

-Се вратив во порноиндустријата, затоа што никогаш не сакав ни да престанам со тоа, а морав заради притисокот од средината. Моите родители и понатаму не се согласуваат со тоа, но, сега сум во многу подобри односи со нив – рекла Ивана.

Ги гледала мало девојче додека го снимале „тврдото“ порно

Во моментот додека Сантана Блу, Алекса Вајлд и Чери Кис се препуштиле на уживањето задоволувајќи се една со друга, на балконот од некоја куќа во близина, стоело мало девојче и ги гледало. Непознато е дали девојките знаеле дека имаат малолетна публика, но, камерманот го здогледал девојчето и го фатил со камерата, па таа избегала внатре во куќата.

Овде можете да го погледнете видеото од  филмот за возрасни, за кој предупредуваме дека не е за лица пред 18 години!

Tags: , , ,

Александар Младеновски

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1