Хулк Хоган сними порнич со жената на најдобриот пријател (ВИДЕО/ФОТО)


На веб страната, Gawker се појави порно снимката на која се Хулк Хоган и Хедер Клем која е поранешна сопруга на најдобриот пријател на Хулк.

Откако темелно се проверени снимките, новинарите на Gawker забележале дека во дел од видеото Хулк разговара со трета личност која не се гледа на видеото, а се претпоставува дека тоа е токму пријателот на Хулк, односно сопругот на жената со која само неколку секунди претходно Хулк има сексуални односи. Пријателот на Хулк, радио диџеј познат како “Bubba The Love Sponge.”

Изгледа нема проблем што неговата жена има секс со пријателот, напротив тие другарски си делат изгледа.

Оние што ја виделе целата – половина час долга снимката тврдат дека сексот не е особено возбудлива, и се гледа како Хулк се уморува по само 1 минута, а неговата инерција ја оправдува со тое демек како што вели пред сексот се ,, наждрал како свиња,,

Познатиот борач очигледно не е задоволен од тоа како се покажал на снимката па најави тужба ако се објави на интернет.

Дел од снимката може да погледнете на следниот ЛИНК

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1