Проститутки уценувале свештеник со порно клип


 

Три проститутки смислиле начин како лесно да дојдат до големи пари. Уценувале 73 годишен свештеник со порно клип. Тој порано бил нивен муштерија, и при една посета девојките го снимиле видео клипот.

Девојките кои живеат во Рим на неколкупати му оделе на свештеникот и со закани му велеле дека не им е гајле за неговата репутација и клипот ќе го објават доколку не им даде пари. Сега му барале да им исплати 65000 евра за да не го дадат видеото на медиумите, или да го објават на интернет.

Свештеникот прво ,,дрско,, ги одбил да им даде пари, а веднаш потоа ги пријавил во полиција. инспекторите направиле претрес во домот на жените и ја нашле спорната снимка. Едната девојка признала се, а другите две негирале дека знаат за таква уцена.

Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1