Tag Archives: глумица

Глумицата Селма Хајек не се мие – штетно било ???

  Глумицата Селма Хајек ја откри тајната за одличниот изглед! Нити станува збор за козметички третмани, нити прескапи креми туку во нешто сосема достапно и евтино, но и по малку нехигиенски.

______________________________________________________________________________________________________

Исповед на порно глумица од Ниш: Моите родители се уште не прифатиле дека порнографијата доаѓа и во Србија

Ивана Славковиќ од околината на Ниш која долго време работи како порно глумица под името „Чери Кис“, а српската јавност ја запознала по нејзиното учество во реалното шоу „Парови“.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1