Tag Archives: палестинец

Пакистанец загина во страотна сообраќајна несреќа на автопатот Велес – Куманово

Едно лице загина, а тројца се повредени во сообраќајната несреќа што утрово се случи на автопатот Велес – Куманово,кај клучката кон аеродромот „Александар Велики“.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1