Tag Archives: pee

Видео: Ужас!! пијана девојка на место на сообраќајка со жртва пеела и играла пред камерите кои дошле да снимаат

По сообраќајна несреќа во Русија, во која имало и неколку жртви дошла полицијата на увид а и неколку новинарски екипи. Една девојка во видно алкохолизирана состојба видела шанса да си се промовирa. Иако зад неа имало мртви тела таа играла и пееле пред камерите. Им велела –

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Величествениот Султан Сулејман пее расутра песна од Ролингстоунс

Шармантниот глумец кој стана миленик на Македонките ,,величествениот,, или Султан Сулејман – Halit Ergenç знае и да пее.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1