Tag Archives: пиштол

Тетовчани со гасен пиштол пукале од автомобил во движење

Среде бел ден, од автомобил во движење, двајца тетовчани пукале во Тетово со гасен пиштол.

______________________________________________________________________________________________________

Монструмот татко лажел девојка на Фејсбук за да го земe пиштолот од татко и за да ја убие ќерката

„Клопчето“ за убиството на Александра Стојев полека се одмотува! Раде Стојев кој ги усмрти својата нова сопруга и ќерка, а потоа си пресуди самиот преку лажен профил стигнал до оружјето. Пиштолот го зел од таткото на една девојка од Ниш со која под лажно име бил во врска и за која планирале да стане официјална, […]

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1