Tag Archives: pista

Видео: Ја запроси манекенката која носеше венчаница на писта – рече ДА!!

Моделот Емили Бурт била избрана да ја носи венчаницата на ревијата на Houston Bridal Extravaganza модно шоу. Настанот се случил на 21 јули.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1