Tag Archives: polusestra

Уште една трагедија во семејството Сталоне – му почина полусестрата

Полусестрата на познатиот холивудски актер Силвестер Сталоне, Тони-Ан Филити, ја изгуби борбата со ракот на белите дробови.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1