Tag Archives: popaj

Сакате мускули? – Има логика зошто Попај јадел спанаќ

Спанаќот содржи бета – ексистерон, моќна билка за која се смета дека има анаболички своиства и дека со правилен тренинг може да ја зголеми мускулната маса.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1