Tag Archives: прескапа

„АМАН“: Излезете на протест и кажете НЕ! за прескапата струја, парно и нафта

Нов повик за протест против прескапата струја и неконтролираното покачување на цените на нафтените деривати и парното.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1