Tag Archives: pretepa

Видео: Џудистка го претепа пијаницата кој гаѓаше на атлетичарите

Полицијата го уапси младиот пијаница, но истиот имаше далеу поголеми проблеми откако џудистката Едит Бош (32) од Холандија и освојувачка на бронзата во Лондон, му нанесе полесни повреди.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1