Tag Archives: prosidba

Не се ни виделе ќе се венчаат – имале врска преку интернет (Видео)

18 годишната Џесика живее во Бразил, а нејзиниот свршеник, 23 годишниот Кени е од Белгија. Заедно се од 2011 но никогаш не се виделе во живо. Во врска се преку интернет.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1