Tag Archives: seron stoun

Шерон Стоун се онесвестила на модна ревија – итно пренесена во болница

  Шерон Стоун била итно однесена во болница во Милано, Италија во саботата откако се онесвести за време на модната ревија на Fendi.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1