Tag Archives: Silverstone

ВИДЕО: Избегната трагедија на трката во Силверстоун

Иако на денешната Ф1 трка победи Марк Вебер, целото внимание на јавноста беше свртено во боксот на тимот Заубер.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1