Tag Archives: skendija

Шкендија испадна со гол од центар

Шкендија не успеа да ја мине првата препрека во настапите во Лига Европа, по претрпениот пораз со 2:1, во реваншот со претставникот на Северна Ирска екипата на Портдаун.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1