Tag Archives: скопјанец

Скопјанец дома си одгледувал марихуана

Полициските екипи кај 49 годишниот Б.Н. од скопско Грчец пронашла 22 стебла канабис сатива со различни големини.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1