Tag Archives: SLAVEN

Се шетал низ Њујорк и “глумел“ позната личност

Младиот  Brett Cohen од секогаш сакал да знае какво е чуството да бидеш познат, па решил да експериментира со група туристи.

______________________________________________________________________________________________________

ВИДЕО СМЕШНО: Славен Билиќ зборува „руски“

Доскорашниот селектор на Хрватска, Славен Билиќ, а сега тренерот на Локомотив од Москва, се обиде да даде изјава по натпреварот од првото коло во рускиот шампионат на руски.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1