Tag Archives: spasitel

Видео: 7 год девојче паднало од 3 кат право во рацете на спасителот

  Седум годишната Keyla McCree од Њујорк успеала да се качи на надворешниот дел од климата крај прозорот сакала да влезе во другиот прозор но се лизнала и паднала.

______________________________________________________________________________________________________

Девојче од Турција спасено од давење во Охрид

6-годишно девојче од Истанбул, Турција попладнево било спасено од давење на плажата кај Свети Наум.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1