Tag Archives: stajling

Есма со сонце, Владо во бел костум, Адела со американски гакички

На вчерашниот концерт по повод независноста на Македонија во арената Филип 2 продефилираа 21 пеач во склоп на концертот организиран од браќата Тавитјан.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1