Tag Archives: stifler

Шест факти за Џенифер Кулиџ, мајката на Стифлер

Оваа актерката која денеска полни 51 година глумеше во огромен број на филмови и комични телевизиски серии, но за фановите на „Американска пита“ таа секогаш ќе биде посакуваната „Мајка на Стифлер“.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1