Tag Archives: тепачка

Скопјани V.S. охриѓани – групна тепачка во Охрид

Тепачка меѓу двајца скопјани и двајца охриѓани рано утрово во која еден од учесниците се здобил со повреда од нож на лицето и вратот, а еден бил исечен на левата рака.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1