Tag Archives: тркала

Тело на слеп патник пронајдено меѓу тркала од авион

Тело од слеп патнил е најдено денеска на аеродромот во Лондон Хитроу по слетување на авион од „Бритиш ервејс“ од Кејптаун во Јужна Африка.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1